Paradite - Morning
Parahaje
Specialitete nga Mishi
Specialitete nga Mishi
Specialitete nga Skara
Pizza
Peshku
Sallatat
Pasta
Dessert

Ambient i këndshëm tradicional me kuzhinë të pasur.
Kështjella ju befason me shërbimet dhe cilësit në ushqim..
Ejani dhe binduni .....

SALLONI

KESHTJELLA KA EDHE SALLËN

E DASMAVE ME 500 ULËSE

Restaurant KĖSHTJELLA
Ambient i kėndshėm tradicional me kuzhin tė pasur tradicionale, ambient familjar, shėrbim cilėsor, ushqime tė shijėshme sipas dėshirės suaj.
Ambient familjar, shėrbim cilėsor, ushqime tė shijėshme sipas dėshirės suaj,qetėsi dhe bukuri nė natyrė
Para dite - Morning
deri nė ora 14:00 - until lunch
Paqė ...............................................1.50
S. Kėpurdhash ....................................1.50
S. Pule .............................................1.50
Omlet me proshut ................................2.00
Omlet me djath ...................................2.00
Parahaje
Pjatė e ftohėt .....................................2.50
Pjatė djathi ........................................2.00
Pjatė Proshuti .....................................2.00
Kackavall tė fėrguar .............................2.50
Speca me kajmak .................................2.00
Speca me hudhėr .................................2.00
Speca me Mazė ...................................2.00

Pizza
Pizza Kėshtjella ...................................4.00
Pizza Margarita ...................................3.00
Pizza Proshuto ....................................3.50
Pizza Tuna .........................................3.50
Pizza Calzone .....................................3.50
Pizza Funghi .......................................3.50
Sallatat
Sallatė Kėshtjella .................................2.50
Pjatė djathi ........................................2.00
Pjatė Proshuti .....................................2.00
Kackavall tė fėrguar .............................2.50
Speca me kajmak .................................2.00
Speca me hudhėr .................................2.00
Speca me Mazė ...................................2.00

keshtjella.org © 2010